Cortijo

Cortijo 4 elementos zakwaterowanie na wsi (CR/AL/00179)


Cortijo znajduje siȩ w Rambla Honda (Lucainena de las Torres, Almería).

Lucainena de las Torres es uno de “los pueblos más bonitos se España”. Rambla Honda es una barriada situada en el corazón de Sierra Alhamilla, a 2 kilómetros del pueblo. Rodeado de montañas el cortijo está en un enclave excepcional para disfrutar del silencio y la naturaleza.

A pocos kilometros del cortijo se encuentan varios Parajes Naturales como el Parque Natural Cabo de Gata-Níjar, los Karts de Yesos de Sorbas y el Desierto de Tabernas.

El cortijo está reformado, manteniendo su esencia y estructura original y actualmente dispone de habitaciones dobles y familiares, cocina totalmente equipada, salones, zona de barbacoa y terraza, todo esto con maravillosas vistas a la montaña.

El cortijo está construido sobre una parcela de varios bancales, donde crecen olivos, almendros y granados. Parte del terreno conserva la vegetación típica de la zona  pitas, pino carrasco, coscoja, raspalengua, tomillo, mejorana y jarilla pringosa.

 

Cortijo 4 elementos zakwaterowanie na wsi (CR/AL/00179)


Cortijo znajduje siȩ w Rambla Honda (Lucainena de las Torres, Almería, Hiszpania).

Lucainena de las Torres jest jedną z najładniejsznych wiosek w Hiszpanii. Rambla Honda jest jej czȩṥcią, znajduje siȩ w samym centrum  Parku Naturalnego Sierra Alhamilla, w odległości 2 km od Lucainena. Otoczone górami cortijo jest idealnym miejscem aby cieszyć się ciszą i naturą.

W odległości kilku kilometrów od cortijo znajdują sie różne obszary pod ochroną takie jak Park Naturalny Cabo de Gata-Níjar,  Karts de Yesos de Sorbas i Pustynia w Tabernas.

Cortijo, całkowicie odnowione, zachowało pierwotną forrmę i klimat andaluzyjskich domów. Obecnie mamy do dyspozycji pokoje dwuosobowe i rodzinne z prywatnymi łazienkami, kuchniȩ cakowicie wyposażoną, salon, grill, taras, a wszystko to z cudownym widokiem na góry. 

Cortijo wybudowane jest na terenie o tarasowym ułożeniu, gdzie rosną drzewa oliwne, migdałowe, figowe, granaty. Część parceli zachowało roślinność typową dla tego regionu Andaluzji: pitas, odmiany sosny, tymianek, majeranek i inne.

 

Przestrzenie wspólnego użytku to:

kuchnia kompletnie wyposażona z dwoma wejṥciami, jedno z salonu i drugie z tarasu, dwa salony, grill, taras, warzywniak, ogrody, parking. Wszystko to na obszernym terenie z drzewami oliwnymi, migdałowymi, figowymi i innymi.

Wszystkie pokoje, kuchnia oraz salony są wolne od dymu papierosowego. Palenie dozwolone na zewnątrz.

 

 

Pokoje dwuosobowe i rodzinne komunikują siȩ ze sobą przez dwa salony, gdzie również znajduje siȩ wejṥcie do kuchni. Wszystkie pokoje mają wydzieloną część na sypialniȩ oraz salon z sofą, TV, satelitą, małą lodówka, piecem na ogrzewanie i łazienkȩ z prysznicem.  Pokoje są przestrzenne i wygodne, wyposażone w poṥciel, rȩczniki, i kołdry. 

Wszystkie pokoje, kuchnia oraz salony są wolne od dymu papierosowego. Palenie dozwolone na zewnątrz.


Aby Wasz pobyt był niezapomniany i komfortowy spełniamy specjalne życzenia, dostosowując się do Waszych potrzeb. Skontaktujcie się z wyprzedzeniem i przedstawimy Wam kosztorys.

Cortijo 4 elementos otoczony jes malowniczym krajobrazem. Dom jest zaprojektowany wyposażony  tak abyṥcie mogli w ​​pełni korzystać z wakacji w gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi. Wynajmujemy go w całości lub na pokoje.

Oferujemy informacje i pomoc w zorganizowaniu aktywnego wypoczynku, tak abyście mogli w korzystac z aktywnego wypoczynku takiego jak np.: piesze wycieczki, wynajem rowerów, zwiedzanie jaskiń w Sorbas, nurkowanie, żeglowanie, kajaki, jazda konna, zwiedzanie Mini Hollywood i Oasis Park.

Wynajem całego domu lub na pokoje

Ceny za noc poza sezonem

Pokój dwuosobowy dla jednej osoby  40€
Pokój dwuosobowy  46€
Pokój trzyosobowy 69€


Ceny za noc w sezonie: Wielkanoc, od 15 lipca do 31 sierpnia, Święta Bożego Narodzenia do 6go stycznia

Pokój dwuosobowy dla jednej osoby 40€
Pokój dwuosobowy  50€
Pokój trzyosobowy 75€

Prosimy konsultować wynajem dla wiȩkszej liczby osób, na dluższe pobyty i w razie jakiejkolwiek wątpliwości.

Każdy pokój oferuje:

 • prywatna łazienkę z prysznicem
 • papier toaletowy
 • żel pod prysznic
 • pościel i ręczniki
 • LED TV, z możliwością podłączenia twardego dysku, satelita z międzynarodowymi kanałami 
 • minibar lodówkę
 • kołdra
 • koc
 • kominek

Oferowane usługi:

 • ułatwienia dla niepełnosprawnych
 • parking
 • gril
 • taras
 • meble ogrodowe
 • łóżeczko dla niemowlaków gratis na żądanie
 • biblioteka